Catering pro oslavy, rodinná setkání a slavnostní příležitosti

Catering pro oslavy a jiné speciální příležitosti

Svěřte nám svůj významný den a slibujeme, že na něj budete dlouho a rádi vzpomínat.

 

Akce se můžou odehrávat kdykoliv a kdekoliv - je nám jedno, jestli ráno, v poledne, večer nebo od rána do rána. Jestli v Olomouci v některém z našich míst, nebo kdekoliv jinde si vyberete. Jsme tu pro vás a zajistíme vše dle Vašich představ. Pro rodinu i přátele, oslavy malé i velké, narozeniny nebo pro jiný významný den či životní jubileum připravíme občerstvení formou servírovaného oběda, sharingu, rautu, grill party, cooking show nebo jakoukoliv jinou formou, kterou si zvolíte. Na místě nám také nezáleží. Náš catering se sice zaměřuje na Olomouc a okolí, ale rádi se podíváme i jinam. Je to jen na domluvě.

Kromě jídla pro vás zajistíme také prostory a můžeme se postarat o veškerou zábavu a program. Samozřejmostí je možnost zapůjčení veškerého inventáře, zajištění obsluhy a servisu nebo třeba pronájem grilu a stanů. Kontaktujte nás a určitě společně najdeme to správné řešení, aby byl váš den opravdu nezapomenutelný. 

 

ZAJISTÍME PRO VÁS

  • lehké občerstvení
  • servírovaný oběd či večeři
  • oběd nebo večeře formou sharingu
  • raut
  • grill party
  • cooking show
  • řízenou degustaci
  • kuchaře do domu
  • cokoliv jiného dle vašich požadavků

 

 

Oslavu nebo jinou společenskou událost proměníme v opravdový zážitek.

 

chci poslat poptávku

 

Catering pro oslavy a jiné zvláštní příležitosti formou sharingu 

Rauty a catering pro oslavy a jiné zvláštní příležitosti 

 


 

PROSTORY K PRONÁJMU PRO VAŠE OSLAVY A SPECIÁLNÍ PŘÍLEŽITOSTI

PŘÍJEMNÉ A reprezentativní prostory k pronájmu v Olomouci, VE KTERÝCH SE BUDETE CÍTIT KRÁSNĚ.

 

 

Bistro Paulus

Designový a elegantní prostor v atriu nejmodernější kancelářské budovy v Olomouci - Envelopa Office Center s kapacitou až 200 osob.

Bistro Paulus - kantýna pro 21. století

Atrium v Envelopa Office Center spojené s Bistrem Paulus pro pořádání velkých společenských akcí

 

Dům u Parku

Velký, nově zrekonstruovaný a reprezentativní sál s podobou jemného luxusu v budově z konce 19. století a s kapacitou až 340 osob.

Reprezentativní prostor pro větší oslavy a slavnostní příležitosti v centru Olomouce

Dům u Parku a catering od Lobster Catering Olomouc pro vaši oslavu

 

Fort XX Escot

Historická pevnost z druhé poloviny 19. století, zbudovaná jako součást tehdejšího fortifikačního opevnění v okolí Olomouce. Originální prostředí pro svatbu s kapacitou až 500 osob.

Výjimečné prostory pevnosti pro svatby či velké oslavy, koncerty a jiné příležitosti

Vnitřní a venkovní prostory pro oslavu, svatbu a speciální příležitosti v okolí Olomouce

 

Chcete se dozvědět další informace o možnostech našich prostor a pronájmech?

chci si prohédnout prostory k pronájmu

 


 

Fotogalerie

 

Zajímají vás naše další služby?

 

 

Oslavy Potřebuji zajistit oslavu. Pro rodinu i přátele, oslavy malé i velké, narozeniny nebo jiný významný den či životní jubileum. Připravíme občerstvení formou servírovaného obědu, sharingu, rautu, grilování, cooking show nebo jakoukoliv formou, kterou si zvolíte. V Olomouci, nebo kdekoliv si řeknete. CHCI POSLAT POPTÁVKU Firemní catering Potřebuji zajistit firemní catering. Pro obchodní partnery nebo zaměstnance, vždy připravíme atraktivní a reprezentativní catering. Ať se jedná o coffee break, číši vína, recepci, raut, večírek s grilováním, cooking show nebo galavečer, vždy se můžete spolehnout na naši profesionalitu. Můžeme vám nabídnout naše prostory v Olomouci, nebo přijedeme k vám. potřebuji zajistit firemní catering Svatby Potřebuji zajistit catering na svatbu. Postaráme se o to, aby se tento slavnostní den stal nezapomenutelným. Svatební hostinu, občerstvení, kuchařskou show, raut, grilování, vše zařídíme. Můžete nám svěřit i organizaci, výzdobu a zábavu. A nejen to, svatbu můžete uspořádat kdekoliv si vyberete, nebo můžete využít některé z našich výjimečných míst v Olomouci a okolí. POTŘEBUJI ZAJISTIT CATERING NA SVATBU Potřebuji poradit Potřebuji catering, ale nevím si rady. Coffee break, číše vína, koktejl, recepce, raut, cooking show, grilování, servírovaný oběd, galavečer - potřebujete catering a nevíte si rady? Kontaktujte nás! potřebuji catering, ale nevím si rady
 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.