Catering pro jakékoliv firemní akce

Catering pro firemní akce

postaráme se o jakoukoliv firemní akci, která vás jen napadne. V olomouci, v okolí či kdekoliv jinde.

 

Pro obchodní partnery nebo zaměstnance vždy připravíme atraktivní a reprezentativní catering. Ať se jedná o coffee break, kuchaře do firmy, číši vína, recepci, raut, večírek s grilováním, cooking show nebo galavečer, vždy se můžete spolehnout na naši profesionalitu. Samozřejmostí je také zajištění školení, přednášek a seminářů. Disponujeme bohatými zkušenostmi a prostory v Olomouci s veškerým vybavením a zázemím, díky čemuž bude Vaše akce vždy bezchybná.

Zvládneme se postarat o každou firemní nebo komerční akci. Catering jsme zajišťovali například na světový pohár J&T Banka Olomouc nebo na mistrovství Evropy v bowlingu. Kompletně jsme zajistili občerstvení a nápoje pro 3 tisíce hostů na venkovním koncertu. Na všem, co děláme, si dáváme záležet. 

 

ZAJISTÍME PRO VÁS

 • coffee break
 • kuchaře do domu
 • číši vína
 • recepci
 • servírovaný oběd či večeři
 • raut
 • grill party
 • cooking show
 • řízenou degustaci
 • galavečer
 • firemní večírek
 • semináře a školení
 • cokoliv jiného dle vašich požadavků

 

Ručíme za hladký a bezproblémový průběh vaší firemní akce.

 

chci poslat poptávku

 

Raut a catering pro firemní akce v Olomouci a celé ČR 

Catering a pronájem prostor pro firemní školení, semináře a prezentace 

Catering pro firemní akce v Olomouci 


 

NAŠE NABÍDKA CATERINGU PRO FIRMY

V olomouci, i kdekoliv jinde, pro vás Připravíme nezapomenutelný catering a firemní akce.

 

 

Coffee break

Lehké občerstvení po celý den. Slané i sladké pečivo, kanapky, chlebíčky, wrapy, dezerty, ovoce. Podáváme s naší výbornou kávou a dalšími nápoji. Přivezeme do vaší firmy nebo na akci a připravíme podle vašeho přání.

Coffee break a občerstvení pro firemní akce

 

Číše vína a koktejl

Krátké setkání se společensko-pracovním charakterem. Hostům se nabízí sklenka vína s vhodným doplňkem, jako je sýr, pečivo, slané mandle, oříšky či jiné drobné občerstvení. Pokrmy jsou zvoleny tak, aby nebyly nutné talíře a příbory.

Číše vína, přípitek a drobné občerstvení pro slavnostní setkání a firemní akce

 

Raut

Raut je v současné době nejoblíbenější forma pohoštění. Je to méně formální, společenské setkání, plné výborného jídla a pití.  Sami si vyberete a my Vám rádi poradíme. Můžete zvolit klasický raut nebo flying buffet.

Klasický raut, flying buffet a firemní catering v Olomouci a v celé ČR

 

 

Recepce

Jedná se o nejčastější společenského setkání. Nevyžaduje žádné zvláštní uspořádání - hosté se volně pohybují a navazují kontakty. Recepce se může konat kdykoliv. Podle času konání poznáte, jak se obléci a jak bohaté občerstvení vás čeká.

Firemní catering formou recepce v Olomouci a okolí

 

Firemní obědy

Máte ve Vaší firmě důležité hosty, ale omezený čas, nebo se vám nechce cestovat do restaurace? Využijte možnost dovozu obědu nebo večeře k vám. Možnostem a fantazii se meze nekladou, zajistíme cokoliv.

Firemní catering a obědy servírované nebo formou rautu či degustace

 

Galavečeře

Galavečeře je nejvyšší cateringovou disciplínou. Tato slavnostní forma se využívá při nejdůležitějších příležitostech. Nazdobené prostory i stoly, luxusní inventář, prvotřídní číšníci a skvělé jídlo. Vše musí být perfektní.

Catering pro galavečer a jakékoliv slavnostní události v Olomouci i celé ČR

 

 

Semináře a školení

 Jedná se o nedílnou součást firemního života a pro tuto příležitost vám sestavíme vhodné menu, snídani, coffee break, servírovaný oběd, večeři nebo drobné občerstvení. Školení či seminář připravíme dle vašeho přání, včetně prostor, technického vybavení a ozvučení.

Catering pro firemní semináře, školení a prezentace formou snídaně, oběda, večeře či jako coffee break

 

Teambuilding a školy vaření

Chcete v rámci setkání a vylepšování mezilidských vztahů mezi  svými zaměstnanci připravit lehké občerstvení, nebo přímo absolvovat teambuilding v naší kuchyni v rámci školy vaření? Společně vymyslíme a doladíme cokoliv! Můžeme se postarat i o doprovodný program či fotografa.

Teambuilding jako škola vaření - v Olomouci, ve vaší firmě nebo online

 

Firemní večírky

Nezbývají vám na realizaci vánočního či novoročního večírku čas ani síly? Nechte si vše připravit od nás! Firemní večírky jsou báječnou možností pro neformální setkání se zaměstnanci či zákazníky. Můžete na něm představit cíle a plány nastávajícího roku, pobavit se a zároveň se skvěle najíst.

Catering a místa pro firemní večírek a podobné akce

 

 

PROSTORY K PRONÁJMU PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE

 

Prostory a místa pro firemní akce v Olomouci k pronájmu

Chcete se dozvědět informace o možnostech našich prostor v Olomouci a pronájmech?

CHCI SI PROHLÉDNOUT prostory k pronájmu

 


 

Zajímají vás naše další služby?

 

 

Oslavy Potřebuji zajistit oslavu. Pro rodinu i přátele, oslavy malé i velké, narozeniny nebo jiný významný den či životní jubileum. Připravíme občerstvení formou servírovaného obědu, sharingu, rautu, grilování, cooking show nebo jakoukoliv formou, kterou si zvolíte. V Olomouci, nebo kdekoliv si řeknete. Potřebuji zajistit oslavu Firemní catering Potřebuji zajistit firemní catering. Pro obchodní partnery nebo zaměstnance, vždy připravíme atraktivní a reprezentativní catering. Ať se jedná o coffee break, číši vína, recepci, raut, večírek s grilováním, cooking show nebo galavečer, vždy se můžete spolehnout na naši profesionalitu. Můžeme vám nabídnout naše prostory v Olomouci, nebo přijedeme k vám. chci poslat poptávku Svatby Potřebuji zajistit catering na svatbu. Postaráme se o to, aby se tento slavnostní den stal nezapomenutelným. Svatební hostinu, občerstvení, kuchařskou show, raut, grilování, vše zařídíme. Můžete nám svěřit i organizaci, výzdobu a zábavu. A nejen to, svatbu můžete uspořádat kdekoliv si vyberete, nebo můžete využít některé z našich výjimečných míst v Olomouci a okolí. POTŘEBUJI ZAJISTIT CATERING NA SVATBU Potřebuji poradit Potřebuji catering, ale nevím si rady. Coffee break, číše vína, koktejl, recepce, raut, cooking show, grilování, servírovaný oběd, galavečer - potřebujete catering a nevíte si rady? Kontaktujte nás! potřebuji catering, ale nevím si rady
 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.