Catering a výjimečná místa a prostory k pronájmu pro vaši akci v Olomouci a okolí

Prostory a místa k pronájmu v okolí Olomouce

Pokud hledáte pro vaši akci v Olomouci výjimečný prostor nebo místo k pronájmu, neváhejte se obrátit na nás! Místa pro oslavy, svatby, setkání s přáteli, firemní akce, večírky, teambuilding, obchodní jednání, semináře, prezentace, školení, workshopy, soukromé schůzky, ale také party, představení a vystoupení nebo koncerty. Tohle vše vám v Olomouci může nabídnout jen PAULUS Catering. A nejen prostory, ale i vše kolem - jídlo, personál, program, zábavu, vybavení a veškeré zázemí. Prohlédněte si prostory k pronájmu a posuďte možnosti, které má náš catering v Olomouci k dispozici. Určitě si vyberete.

 

chci poslat poptávku

 

 

Bistro Paulus

Bistro Paulus je umístěno v atriu nejmodernější kancelářské budovy v Olomouci – Envelopa Office Center. Denní světlo spolu s unikátní dlažbou vás upoutá již při příchodu do bistra, kde na vás čeká jednoduchý a elegantní design. Prostory můžete využít pro rodinné či firemní akce a ve spojení s atriem také pro větší společenské akce až pro 200 osob.

Bistro Paulus - kantýna pro 21. století

Atrium v Envelopa Office Center spojené s Bistrem Paulus pro pořádání velkých společenských akcí

 

chci více informací o tomto místě

 

Fort XX Escot

Pevnůstka z druhé poloviny 19. století, zbudovaná rozhodnutím  císaře Františka Josefa I. jako součást olomoucké fortové  pevnosti. Originální fotogenický prostor dá každé akci punc jedinečnosti. Ideální prostředí pro organizování společenských akcí, koncertů, soukromých party, firemních večírků či nekonvenčních svateb s kapacitou až 500 osob.

Výjimečné prostory pevnosti pro svatby či velké oslavy, koncerty a jiné příležitosti

Vnitřní a venkovní prostory pro oslavu, svatbu a speciální příležitosti v okolí Olomouce

 

chci více informací o tomto místě

 

Dům u parku

Reprezentativní sál z konce 19. století více než sto let trpělivě čekal na svou rekonstrukci a nyní se konečně dočkal renesance své původní funkce. Ideální místo pro svatbu, oslavu, firemní večírek, ale i pro společenskou akci s patřičnou noblesou. Pro letní dny je k dispozici také terasa, kterou je možné využít například pro grilování. Sál má kapacitu až 300 osob.

dum_u_parku_nove1.png

dum_u_parku_nove2.png

 

chci více informací o tomto místě

 

 

Stodola PROST

Stodola s kapacitou až 110 osob je umístěna v polích u obce Březové u Litovle, v blízkosti pískovny Náklo. Objekt je pronajímán k soukromým akcím jako svatby, oslavy, firemní večírky a to i včetně ubytování až pro 28 hostů v devíti pokojích. Venkovní prostory mají spoustu možností využití, ať už pro příjemné posezení, čerstvé jídlo z grilu nebo pro obřad v přírodě.  

PROST_2.png

PROST_1.png

 

chci více informací o tomto místě

 

Vinařství Spielberg

Vinařství se nachází v Archlebově u Brna v krásné přírodě Moravského Toskánska. V architektuře vinařství najdete prvky Itálie, zároveň jsou zde zachovány slovácké kořeny. Spielberg proto vyniká nejen vínem, ale i samotnými prostory. Dominantou je Křišťálový sál, kde se konají kulturní, firemní akce a přes léto zejména svatby. 

vinarstvi-spielberg.png

vinarstvi-spielberg-2.png

 

chci více informací o tomto místě

 

 

 

Zajímají vás naše služby?

 

 

Oslavy Potřebuji zajistit oslavu. Pro rodinu i přátele, oslavy malé i velké, narozeniny nebo jiný významný den či životní jubileum. Připravíme občerstvení formou servírovaného obědu, sharingu, rautu, grilování, cooking show nebo jakoukoliv formou, kterou si zvolíte. V Olomouci, nebo kdekoliv si řeknete. potřebuji zajistit oslavu Firemní catering Potřebuji zajistit firemní catering. Pro obchodní partnery nebo zaměstnance, vždy připravíme atraktivní a reprezentativní catering. Ať se jedná o coffee break, číši vína, recepci, raut, večírek s grilováním, cooking show nebo galavečer, vždy se můžete spolehnout na naši profesionalitu. Můžeme vám nabídnout naše prostory v Olomouci, nebo přijedeme k vám. potřebuji zajistit firemní catering Svatby Potřebuji zajistit catering na svatbu. Postaráme se o to, aby se tento slavnostní den stal nezapomenutelným. Svatební hostinu, občerstvení, kuchařskou show, raut, grilování, vše zařídíme. Můžete nám svěřit i organizaci, výzdobu a zábavu. A nejen to, svatbu můžete uspořádat kdekoliv si vyberete, nebo můžete využít některé z našich výjimečných míst v Olomouci a okolí. potřebuji zajistit catering na svatbu Potřebuji poradit Potřebuji catering, ale nevím si rady. Coffee break, číše vína, koktejl, recepce, raut, cooking show, grilování, servírovaný oběd, galavečer - potřebujete catering a nevíte si rady? Kontaktujte nás! potřebuji catering, ale nevím si rady
 
 
 
 
 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.