Výjimečný catering pro svatbu a úžasná svatební místa v Olomouci a okolí

Catering pro svatby

Postaráme se o to, aby se váš svatební den stal nezapomenutelným.

 

Jsme si vědomi toho, jak je svatba důležitá. A se stejnou důležitostí také ke každé takové události přistupujeme. Kromě toho, že nás catering pro svatby nesmírně baví, si potrpíme na to, aby byl každý svatebčan maximálně spokojený. Postaráme se o svatební hostinu, slané i sladké občerstvení, předvedeme kuchařskou show, nachystáme raut a dobroty z grilu a zajistíme bar. Zkrátka vše, na co si vzpomenete. Můžete nám svěřit i veškerou organizaci, výzdobu a zábavu. A nejen to, svatbu můžete uspořádat, kdekoliv si vyberete, nebo můžete využít některé z našich výjimečných míst v Olomouci a okolí.

Máme bohaté zkušenosti a díky tomu vám rádi pomůžeme nejen se sestavením menu, ale také s výběrem vhodných prostor, doporučíme fotografa, svatební koordinátorku, obstaráme výzdobu a postaráme se o zábavu. Vše samozřejmě podle vašich přání. Záleží jen na vás, které naše služby využijete.

Uvaříme a nejen to, můžeme také celý svatební den naplánovat a zkoordinovat. 

 

chci poslat poptávku

 

Svatební catering, rauty, hostiny a místa pro svatbu v okolí Olomouce 


 

HLEDÁTE SVATEBNÍ MÍSTA V OKOLÍ OLOMOUCE?

PODÍVEJTE SE NA TaTO překrásná reprezentativní místa PRO SVATBU, která dobře známe a můžeme doporučit.

 

 

Herbarium Boutique Hotel

Nový, nádherný prostor butikového hotelu v centru Olomouce. Pro svatbu s minimálním počtem 50 osob. Při využití zahrady s kapacitou až 100 osob.

Úžasné místo pro svatbu v Olomouci do 100 osob s možností využití zahrady

Místo pro svatbu v Olomouci s překrásnou zahradou

 

Dům u Parku

Velký, nově zrekonstruovaný a reprezentativní sál s podobou jemného luxusu v budově z konce 19. století a s kapacitou až 340 osob. 

Místo pro svatbu v Olomouci s nádherným a prostorným sálem, terasou a profesionálním zázemím

Vyzdobený sál Domu u Parku v Olomouci pro nezapomenutelnou svatbu

 

Fort XX Escot

Historická pevnost z druhé poloviny 19. století, ležící kousek od Olomouce. Originální prostředí pro svatbu s kapacitou až 500 osob.

Výjimečný prostor historické pevnosti je ideálním místem pro stylovou a nezapomenutelnou svatbu s kapacitou až 500 osob

Zajímavé místo pro svatbu v historické pevnosti u Olomouce vdechne každé svatbě neopakovatelnou atmosféru.

 

Chcete se dozvědět informace o možnostech našich míst pro svatbu v Olomouci a jejich pronájmech?

CHCI SI PROHLÉDNOUT místa k pronájmu

 

 

Zajímají vás naše další služby?

 

 

Oslavy Potřebuji zajistit oslavu. Pro rodinu i přátele, oslavy malé i velké, narozeniny nebo jiný významný den či životní jubileum. Připravíme občerstvení formou servírovaného obědu, sharingu, rautu, grilování, cooking show nebo jakoukoliv formou, kterou si zvolíte. V Olomouci, nebo kdekoliv si řeknete. potřebuji zajistit oslavu Firemní catering Potřebuji zajistit firemní catering. Pro obchodní partnery nebo zaměstnance, vždy připravíme atraktivní a reprezentativní catering. Ať se jedná o coffee break, číši vína, recepci, raut, večírek s grilováním, cooking show nebo galavečer, vždy se můžete spolehnout na naši profesionalitu. Můžeme vám nabídnout naše prostory v Olomouci, nebo přijedeme k vám. potřebuji zajistit firemní catering Svatby Potřebuji zajistit catering na svatbu. Postaráme se o to, aby se tento slavnostní den stal nezapomenutelným. Svatební hostinu, občerstvení, kuchařskou show, raut, grilování, vše zařídíme. Můžete nám svěřit i organizaci, výzdobu a zábavu. A nejen to, svatbu můžete uspořádat kdekoliv si vyberete, nebo můžete využít některé z našich výjimečných míst v Olomouci a okolí. CHCI POSLAT POPTÁVKU Potřebuji poradit Potřebuji catering, ale nevím si rady. Coffee break, číše vína, koktejl, recepce, raut, cooking show, grilování, servírovaný oběd, galavečer - potřebujete catering a nevíte si rady? Kontaktujte nás! potřebuji catering, ale nevím si rady
 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.