PAULUS Catering Olomouc

O nás

kdo jsme a proč a jak to děláme? kdo se bude starat o vaši spokojenost?

 

Jsme cateringovou společností se špičkovým gastronomickým týmem a nejmodernějším technickým zázemím. Naši lidé mají bohaté domácí i zahraniční zkušenosti, sledujme poslední trendy v oboru. Zajistíme pro vás catering na akcích v Olomouci i o po celé střední Moravě. Jsme tu pro firmy, veřejné instituce i soukromé akce k důležitým životním událostem. Unikátní catering připravíme vždy „na klíč“, aby s vaší akcí ladil a podtrhl její charakter. Starosti přenechejte nám, věnujte se naplno vašim hostům, garantujeme vám, že budou odcházet s nezapomenutelným gastronomickým zážitkem.

Vaříme poctivě, jen z nejkvalitnějších surovin. Soustředíme se na čerstvé lokální a sezónní suroviny (maso, ryby, sýry, bylinky) od nejlepších místních farmářů. Náš catering je také show. Živé vaření bude pastvou pro vaše smysly již ve fázi přípravy. Náš tým je přátelský a zapálený, naši lidé se k vám budou chovat vždy pozorně, zdvořile a vstřícně. Sdílíme s Vámi ohleduplný přístup k životnímu prostředí a tomu přizpůsobujeme naše chování i užívané pracovní postupy.

Jádrem kvalitních gastronomických služeb je vždy kuchař. Do pokrmů vtiskuje svůj temperament, kreativitu, zkušenosti. Všichni naši kuchaři jsou originální osobnosti. Každý tým ale potřebuje skutečnou hlavu. Jsme hrdí, že naším šéfkuchařem je Roman Paulus, jedna z nejrespektovanějších osobností české gastronomie. Jsme PAULUS Catering.


 

ROMAN PAULUS

majitel a kreativní šéf


Od dětství snil, že bude jednou vařit ve velkých mezinárodních hotelích v zahraničí. Sen si splnil, získal zkušenosti v nejlepších z nich, absolvoval stáže v prestižních gastronomických školách. Nastartoval tak kariéru, v rámci které se stal českou gastronomickou legendou. Podařilo se mu šestkrát získat nejvyšší gastronomickou metu - michelinskou hvězdu. Jeho kuchařský rejstřík je široký: od tradičních domácích specialit až po exotickou romantiku etnických kuchyní. Jídlo od Pauluse vždy znamená jistotu nezapomenutelného gastronomického zážitku.

KARIÉRA

 • 90. léta - Rakousko
 • 1999 - hotel Savoy v Londýně
 • 1999 - zaoceánská loď Queen Elizabeth 2 
 • 2000 – 2007 - hotely řetězce Hilton (Vídeň/Praha)
 • 2008 - 2020 - šéfkuchař Radisson Blu Alcron Prague 

ODBORNÁ ŠKOLENÍ A STÁŽE

 • The Emirates Academy of Hospitality Management/Ecole Hoteliere de Lausanne
 • michelinská restaurace La Pergola (Řím)
 • Maison du Boeuf (Brusel) 

OCENĚNÍ

  • 2004 Mladý manažer roku (Národní federace hotelů a restaurací ČR)
  • 2012 - 2017 - michelinská hvězda od MICHELIN Guide

„Catering je tvořivá práce, a proto mě baví. Menu, které vám budeme servírovat, promyslím do posledního detailu. Bohatá paleta chutí a vůní podtrhne úspěch vaší akce. Rád svá jídla podávám osobně. Díky cateringu poznávám nová místa a skvělé lidi. Teším se na setkání s vámi. Mým cílem je nabídnout vám i vašim hostům zážitek na celý život.”

Roman Paulus

Roman Paulus šéfkuchař Olomouc 

 

 


 

DANIEL SCHINER

ředitel


Už při Střední hotelové škole ve Velkém Meziříčí absolvoval několik zahraničních stáží. Působil v restauracích v Olomouci i v Praze (na Střeleckém ostrově), táhlo ho to ale do světa. Pět let poznával taje gastronomické branže na exotických Bermudách (USA) a životní lásku k italské kuchyni si vytvořil při práci v rodinném romantickém hotelu v Toskánsku v Itálii. Po návratu stál od počátku u zrodu LOBSTER Family restaurant.

„Každá firemní či veřejná akce má svůj hlavní cíl. Jako pořadatelé se potřebujete osobně věnovat hostům. Starost o jejich komfort a kvalitní služby přenechejte profesionálům. My vám garantujeme, že budou odcházet spokojeni.”

Daniel Schiner

Daniel Schiner catering Olomouc 

 

 


 

TOMÁŠ RYZNER

catering manažer


Tomáš měl vždy blízko k eventům a gastronomii. Po studiích v Olomouci a Velké Británii pracoval jako manažer Ski parku Hrubá Voda, kde zastával i místo provozního ředitele restaurace. Řadu zkušeností s pořádáním akcí získal také ve funkci ředitele Divadla na Šantovce nebo jako event manager společnosti zajišťující výstavy pro obchodní centra. Vztahy s klienty a vystavovateli si utužil i jako hlavní produkční Garden Food Festivalu, největší akce festivalové gastronomie v Česku.

„Práce v Paulus Cateringu je přirozeným vyústěním mojí dosavadní kariéry. Mým posláním je spokojený klient, ať je to otec svatby, manažer teambuildingové agentury, pořadatel festivalu nebo majitel firmy, která si u nás objedná catering. Samozřejmě vždy před sebou vidím i každého člověka, který si nakládá na talíř dobroty z rautového stolu nebo sleduje gastro show našich kuchařů.“

Tomáš Ryzner

Tomáš Ryzner - Paulus Catering manager 

 

 


 

petra paulusová

obchodní manažerka


Pro Petru je gastronomie a vše, co je s ní spojené, nejen součástí práce, ale i každodenního života. Po boku Romana Pauluse to snad ani jinak nejde. Petra vystudovala Vysokou školu hotelovou v Praze a poté načerpala bohaté zkušenosti ze servisu v prestižních hotelích Four Seasons a Hilton. Prošla si nejen všemi restauracemi, ale pracovala i v obchodním oddělení. Obzory ji rozšířil také dvouletý studijní pobyt v Anglii.

„Baví mě jednání s klienty, protože vím, že jim nabízím jeden z nejkvalitnějších cateringů, který mohou na českém trhu dostat. Mám za sebou pevné firemní zázemí i velké zkušenosti z oboru. Ráda se akcí také účastním, abych měla přímou zpětnou vazbu s naším servisem i zákazníkem. Tím získávám další cenné zkušenosti, které můžu nabídnout novým klientům. Moje práce je zároveň mým koníčkem. Aby taky ne, doma s manželem neřešíme téměř nic jiného.“

Petra Paulusová

Petra_Paulusova.png

 

 

 


 

Zajímají vás naše služby?

 

 

Oslavy Potřebuji zajistit oslavu. Pro rodinu i přátele, oslavy malé i velké, narozeniny nebo jiný významný den či životní jubileum. Připravíme občerstvení formou servírovaného obědu, sharingu, rautu, grilování, cooking show nebo jakoukoliv formou, kterou si zvolíte. V Olomouci, nebo kdekoliv si řeknete. potřebuji zajistit oslavu Firemní catering Potřebuji zajistit firemní catering. Pro obchodní partnery nebo zaměstnance, vždy připravíme atraktivní a reprezentativní catering. Ať se jedná o coffee break, číši vína, recepci, raut, večírek s grilováním, cooking show nebo galavečer, vždy se můžete spolehnout na naši profesionalitu. Můžeme vám nabídnout naše prostory v Olomouci, nebo přijedeme k vám. potřebuji zajistit firemní catering Svatby Potřebuji zajistit catering na svatbu.  Postaráme se o to, aby se tento slavnostní den stal nezapomenutelným. Svatební hostinu, občerstvení, kuchařskou show, raut, grilování, vše zařídíme. Můžete nám svěřit i organizaci, výzdobu a zábavu. A nejen to, svatbu můžete uspořádat kdekoliv si vyberete, nebo můžete využít některé z našich výjimečných míst v Olomouci a okolí. potřebuji zajistit catering na svatbu Potřebuji poradit Potřebuji catering, ale nevím si rady. Coffee break, číše vína, koktejl, recepce, raut, cooking show, grilování, servírovaný oběd, galavečer - potřebujete catering a nevíte si rady? Kontaktujte nás! potřebuji catering, ale nevím si rady
 
 
 
 
 

Kontaktní formulář

bottombg_2.jpg

 

 

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.